Showbiz

Balina Bodinaku: Pyesni Arbrin pse s’më ftoi në dasmë!

Dasma e Arbër Hajdarit ishte një prej ngjarjeve që tërhoqi vëmendjen e mediave rozë teksa ra në sy prania (dhe njëkohësisht mungesa) e personazheve publikë.

Një prej personazheve që mungoi ishte Balina Bodinaku, kolegia e Arbër Hajdarit në Big Brother.E ftuar në “Goca dhe Gra” mbrëmjen e djeshme, Balina u pyet spse nuk ishte e ftuar në dasmën e Arbërit dhe përgjigja e saj nuk mund të ishte më e sinqertë se kaq.

“Për këtë duhet të pyesni Arbrin!”- tha Bodinaku, duke lënë të nënkuptohet se nuk kishte marrë një ftesë. Epo me shqip se kaq çfarë mund të thoshte tjetër Balina…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close