Showbiz

Banorët performojnë kërcime sensuale për Monikën, Iliri tenton ta puthë

Mbrëmja e kaluar ka qenë plot me kërcime sensuale, shaka, imitime dhe humor për banorët e Big Brother. Ishte Beniada ajo që nisi e para të imitonte Monikën dhe më pas u përfshinë edhe Meridiani, Arjola dhe Iliri.

Por imitimet ia lanë radhën kërcimeve sensuale për Monikën dhe të gjithë në dhomën e gjumit filluan të dhuronin spektakël për aktoren. Arjola, Beniada dhe Meridiani bënë lëvizje të ndryshme sensuale por Iliri si një profesionist i mahniti të gjithë. 

Por teska performonte një kërcim sensual për Monikën Iliri tentoi ta puthte ashtu siç ndodh edhe në performancën e vërtetë. Një skenë e tillë u shoqërua plot me të qeshura nga banorët por edhe vetë Monika e Iliri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close