fbpx
Showbiz

Bashkëshortja ka ditëlindjen, Agron Llakaj i ben dedikimin e ëmbël

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, i ka kushtuar një dedikim të ëmbël bashkëshortes së tij me rastin e 60-vjetorit të lindjes. Llakaj ka zgjedhur të ndajë një foto të tyre me nipat dhe mbesën, duke i uruar Kostandinës edhe 100 vite të lumtura. Një ditëlindje në kohë pandemie, që për aktorin, në vend të një feste siç duhet, “do pimë dolli zemre e dashurie” ..e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina !

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button