Showbiz

Bearti dhe Tea në një shtrat, dalin pamje të reja (Video)

Pasi nëpër media janë duke qarkulluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur.

Pas fotografive ka dalur edhe një video tjetër, ku shihet Tea dhe Bearti në një shtrat, afër njëri-tjetrit. Ndërsa, përmes disa videove në InstaStory, Andi thotë se nuk ka shpjegim se çfarë po ndodh, dhe se së pari është duke pritur që të sqarohet me Tean, pastaj do të tregojnë se çfarë ka ndodhur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close