Showbiz

Bearti merr ftesa nga dy super-produksione botërore

Ish-konkurenti i Për’puthen,  Beart Rexhepi ndonëse në reality-show qëndroi pak, ngeli në kujtesën e të gjithëve. E teksa mbetet në qendër të vëmendjes për historinë e dashurisë me Tean që u kuptua vetëm dy ditë më parë, ylli i TikTok-ut që ndiqet nga qindra mijëra në këtë rrjet social ka tërhequr edhe vëmendjen e produksioneve të huaja.

Besoni ose jo, Bearti është ftuar për të marrë pjesë në dy formate “dating” të cilat bëjnë namin në nivel botëror. ‘Too Hot Handle’ dhe ‘Love Island’ kanë qenë dy produksionet nga të cilat ka marrë ftesë Bearti. Me sa duket Bearti i ka refuzuar ftesat duke qenë tani po jeton historinë e dashurisë me Tean.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close