Showbiz

Bearti pjesë e platformës +18, mos vallë Tea e la për këtë arsye? (Foto)

Mbrëmjen e djeshme Bearti bëri një deklaratë të fortë për ndarjen nga Tea. Si fillim ai publikoi një shprehje që dukej se ishte dedikim për Tean dhe më pas konfirmoi për herë të dytë se janë ndàrë dhe shpreson që këtë kapitull të mos e hapë më kurrë ne jetën e tij.

“Nuk mund të fitosh kurrë debàtin me një person negàtiv. Ata dëgjojnë vetëm çfarë u përshtatet atyre dhe dëgjojnë vetëm për t’u përgjigjur”, thuhej në shprehjen që shpërndàu Bearti. “Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua dràma ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkroi ai më pas.

Pas këtyre thùmbave nuk mungoi as reagimi i Teas, e cila në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video të fjalimit të politikanes australiane, Sarah Hanson Young, e cila dénon meshkujt për oféndimet e komentet e tyre ndàj femrave, duke i thënë se s’janë burra të vërtetë.Pikërisht këto fjalë, duket se Tea i ka lídhur me situatën të cilën po kalon me Beartin dhe ka hídhur kështu një thùmb për ish-partnerin, duke lënë të kuptohet se punët mes tyre janë vërtetë shumë keq.

Ndërkohë që ende po aludohet se cila mùnd të ketë qenë arsyeja pse dyshja i kanë dhënë fund lídhjes, opinionisti Meridian Ramçaj ka zbùluar diçka që nuk e dinim për Beartin. Ky i fundit ka krijuar një llogari në një faqe për të rritur e quajtur “OnlyFans”.

Në këtë platformë njerëzit publikojnë foto provòkuese, që nuk mùnd të postohen në rrjete të tjera sociale dhe të tjerë mund të abonohen aty për të parë imazhet kundrejt një pagese. “Meqenëse më keni pyetur shumë herë për Tean dhe Beartin se çfarë mendoj…po normale që do ndahen pasi ka punë tjetri. Ama Kosovë-Shqipëri nuk shërbejmë.”- ka shkruar Meridian Ramçaj. Të ketë qenë kjo arsyeja e ndàrjes nuk mund ta themi me siguri, por ky detaj lë vend për dyshíme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: