Showbiz

Bearti s’i la gjë pa nxjerrë, Tea shfaqet e revoltuar dhe e ‘demanskon’: Po përdor stilin e Arjonit për të më…

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Tea Trifoni ka reaguar në një video duke iu kundërpërgjigjur ish-të dashurit të saj Beart Rexhepit se nuk është e vërtetë që ajo e shiti atë për 3.99 euro pasi lekët nuk i merrte ajo, por personi që kishte aplikacionin. Tea ndër të tjera i ka përmendur Beartit dhe përfitimet personale dhe shantazhet.

“Ajo 3.99 euro nuk është vetëm për mua, është e personit dhe e kompanisë që ka aplikacionin. Është hipokrizi të më akuzosh për përfitime personale, kur je ti që bëre profilin privat për të marrë folloëers më tepër dhe je ti që po përdor stilin e Arjon Lulit për të shantazhuar me countdoën, gjithsesi paç fat”, i thotë Tea Beartit në një video që më pas u fshi nga Instastory.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: