Showbiz

Beatrix bën ‘planet’ për të kaluar Shën Valentinin me të, Donaldi: Larg qoftë!

Një ndër çiftet më të famshëm të momentit, është Donald dhe Beatrix.  Beatrix ka shfqaur ankesa ndaj sjelles së Donaldit kohët e fundit duke thënë se nuk po i jep vëmendjen që ajo dëshiron të ketë.

Dje Beatrix i ka bërë të ditur Donaldit se është e fiksuar pas datave, ndërsa atij i erdhi në mendje direkt festa e të dashuruarve, Shën Valentini.

Teksa Beatrix i kërkoi që atë ditë ta trajtonte si princesëh, Donaldi ndërkohë lutej që ata të mos ishin brenda shtëpisë së Big Brother atë ditë.

Beatrix: Un jam njëçikë fiksimaxhie me datat.

Donald: Për Shën Valentinin?

Beatrix: Po. Dua të më mbash dorën ndërkohë që ti punon, dua të më ledhatosh flokët, të më trajtosh si një princeshë. Të mos ma lëshosh dorën kur ti ha me dorën e majtë.

Donald: Ishalla s’do jemi këtu brenda deri për Shën Valentin, o zot.

Einxhel: Unë mendoj që këtu do jemi.

Donald: Ishalla jo o zot. Larg qoftë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: