Showbiz

Beatrix eleminohet nga ”BBV”, mes lotësh përshëndetet me banorët

Një tjetër banor i largohet shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Të nominuarit ishin Einxhel,Beatrix dhe Donaldi.

Shumicën e votave fatkeqësisht e siguroi Beatrix.

Mes lotësh ajo ka ndërprerë këtë eksperiencë  që zgjati më shumë se 2 muaj.

Të shohim se nëse bileta e kthimit që ajo ka siguron kthimin e saj brenda në shtëpi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close