Showbiz

Beatrix ia plas të qarës në shtëpi, ka frikë nga eleminimi

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eleminiohet. Pranë saj qëndronte Arjola dhe Monika të cilat i thonin se nuk do ikë asgjëkundi, por lotët e Beatrix tregonin se ajo ka bindjen që të premten do lërë shtëpinë. Në nominim janë Einxhel, Donaldi dhe Beatrix, njëri prej të cilëve do largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close