Showbiz

Beatrix me lot gëzimi nga surpriza, shihni reagimin e vëllait të saj kur e sheh në Pallatin e Kongreseve

Lot gëzimi dhe emocione tepër të forta për Beatrix Ramosaj, e cila u largua nga shtëpia e Big Brother në nisje të emisionit të sotëm për të shkuar drejt Pallatit të Kongreseve, për të dëgjuar live duke kënduar vëllain e saj, Alban Ramosaj.

Beatrix ka shpërthyer në lot teksa ka parë vëllain e saj teksa performon në skenën e festivalit muzikor në RTSH.

Ardit Gjebrea: Është Triksa jote aty ka ardhur surprizë për ty

Beatrix: Dukesh shumë bukur o zot i madh të dua shumë!

Alban: O zot i madh po pse ma bëni këtë!

Beatrix: Jam shumë i lumtur që jam sonte këtu me ju, e kam ëndërruar ta shoh Albanin aty me ju!

Albana: O jeta ime të dua.

Beatrix: Alban mbyte, jepe më të mirë siç di ti!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: