Showbiz

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj shkëmbejnë puthjen e parë (VIDEO)

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj duket se kanë shkëmbyer puthjen e parë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Donaldi  qëndron pranë Beatrix dhe e puth vazhdimisht duke ia mbuluar fytyrën. Ata shfaqën hapur pëlqimin për njëri-tjetrin ndërsa janë shfaqur mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Beatrix pranoi se ka kohë që e pëlqen por po priste një shenjë nga aktori. “Më duket çdo gjë magjike. Shumë flutura në stomak, nuk e keni idenë. Fluturat janë gjithë kohës. Ka kohë që e pëlqej sepse kemi shumë gjëra të përbashkëta.”, tha ajo.

Afrimiteti i tyre ka shkaktuar reagime të shumta në rrjet pasi Donaldi shprehu dashurinë për Bora Zemanin. Pak javë më parë, Donaldi i dhuroi dhe varësen e tij për përvjetorin e njohjes së tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close