Showbiz

Beatrix u eliminua nga BB Vip, reagon shoqja e Borës

Beatrix u eliminua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “BBV” dhe banorët shpërthyen në lot. Ajo preku të gjithë banorët, madje edhe vetë Arbanën që drejton programin.Fill pas këtij momenti, autorja e ‘Për’puthen”, shoqja e ngushtë e Bora Zemanit Olsa Muhameti ka hedhur një story me shkrimin: “Kush vdiq mo fol”. Kjo duket në mënyrë indirekte si ironi për situatën e krijuar mes saj dhe Donaldit. Olsa e fshiu statusin pas disa momentesh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close