Showbiz

Bebe Rexha dhe Dua Lipa festojnë pas MTV EMA-s

Dua Lipa dhe Bebe Rexha prekën sërish skenën e madhe të MTV EMAs dhe të gjithë u surprizuan.

Bukuroshet me origjinë shqiptare parakaluan në tapetin e kuq, shkrepën foto me fansat dhe u komentuan pafund.

Image

Dua kishte veshur një fustan të shkurtër me printe lulesh dhe me detajin e supeve të fryra.

Image

Ndërsa Bebe Rexha kishte zgjedhur të vishte një fustan me temina dhe me rrip në mes.

Mirëpo të dyja këngëtaret pas evenitn u bënë bashkë dhe festuan me një festë të ‘çmendur’.

Dhe  kishin arsye këngëtarja, Dua Lipa  ishte e nominuar në tre kategori dhe fitoi vetëm “Best Pop”, me këngën ‘IDGF’ kurse Bebe Rexha  magjepsi publikun edhe me performcën ‘live’ që zgjati vetëm 3 minuta.

Në party morën pjesë dhe motra e vëllai i Duas, Rina dhe Dukagjin.

Marrëdhëniet ndërmjet Dua dhe Bebes janë shumë të mira dhe këngëtaret e treguan këtë me anë të fotove e videove në rrejtet sociale.

Image

Image

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close