Showbiz

Bebe Rexha feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e mori nga Rita Ora

Ditën e sotme, Bebe Rexha feston 32-vjetorin e lindjes. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore ka marrë mesazhe të shumta urimi nga njerëz të afërt, miq dhe fansa. Mes urimeve nuk mungoi as ai i artistes tjetër shqiptare, Rita Ora.

Kjo e fundit ka postuar në Instagram një foto me Beben dhe përkrah saj shkruan: “Vajza e ditëlindjes, shpresoj që të kalosh ditën më të bukur”.

Bebe ka pasur gjithmonë një marrëdhënie shumë të mirë me Ritën. Madje jo vetëm me të, por me të gjitha vajzat shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: