Showbiz

“Bëj fitnes se të ka dal celuliti”, Arbana Osmani s’ja kursen përgjigjen ndjekëses

Moderatorja Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndanë me ndjekësit e saj foto nga jeta e përditshme. Së fundmi Arbana ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihet e veshur me një kostum rozë, dhe me një tryezë të mbushur me lule. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i një ndjekëse.

Një ndjekëse i ka komentuar asaj, duke i thënë se duhet të bëjë palestër para se të zgjedh kostumet që vesh. “Ban edhe pak fitness masanej del ashtu e veshur se te ka dal celuliti”, ka shkruar ndjekësja.

Mirëpo edhe moderatorja nuk ja ka kursyer përgjigjen. “Kur vjen nje koment i tille nga nje vajze merr vlere tjeter”, ka shkruar moderatorja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: