fbpx
Showbiz

“Bëj pazar në mënyrë s*ksi”, videoja në televizionin italian bën namin në rrjet

Një tutorial i transmetuar në televizionin italian që i jep këshilla grave si të blejnë “në mënyrë s*ksi” ka shkaktuar polemika të mëdha në Itali. Udhëzuesi u transmetua gjatë Detto Fatto, një program në kanalin Rai 2 dhe paraqiti balerinën e mësuesen e vallëzimit Emily Angelillo duke këshilluar gratë se si të dukeshin sensuale në supermarket.

Videoja filloi me Angelillo, e cila ishte veshur me mini-pantallona të shkurtra lëkure dhe taka të larta, duke bërë një kërcim para se të këshillonte një grua të re se si të vishte takat dhe të tërhiqnin vëmendjen e burrave.

Ajo më pas demonstroi se sa taka të larta mund të visheshin në vendet ku nuk mbahen zakonisht, të tilla si në supermarket. “Unë do bëja squat me njërin gju më të përkulur se tjetri, duke i mbajtur këmbët të mbyllura, në mënyrë që të mos i hapja këmbët për ta bërë situatën më vulgare”, thotë Angelilo në program.

Themeluesi i Rai Uno, Fabrizio Salini deklaroi se emisioni është pezulluar dhe ka nisur një hetim për këtë cështje. Bianca Guaccero, prezantuese e Detto Fatto, gjithashtu kërkoi falje “në emër të të gjithë ekipit”, duke shtuar:

“Siç kam bërë gjithmonë në jetën time, do të sigurohem që kjo të mos ndodhë më kurrë.” Edhe Emily kërkoi falje me anë të një postimi në Facebook duke i thënë se i vinte keq që njerëzit janë ndjerë të fyer nga lëvizjet e saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button