Showbiz

Bëri bujë lajmi se janë të lidhur/ Adrola Dushi këndoi këngën e tij….

Adrola Dushi, e ftuar pak javë më parë te binjakët këndoi një pjesë nga hit-i i mikut të saj, Capital T, “U bo vonë”.

Momenti u bë viral në rrjetet social, ndërkohë që fansat vazhdojnë të komentojnë se mes tyre ka një romancë. I ftuar sonte në emisionin “Më lër të flas”, Capital T dëgjoi këtë pjesë dhe u habit kur vëllezërit Veshaj i thanë se është zëri i modeles.

E këndon mirë, por nuk e di kush, tha Capital-i, që më pas shpjegoj se me Adrolën ka një miqësi të mirë:

“Me Adrolën jemi shok shumë të mirë. Me këtë rast, e përshëndesim Adrolën. Nëpër emisione ma përmendin gjithmonë, por jemi shokë shumë të mirë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close