Showbiz

Besa Kokëdhima sjell ‘Margjelo-n’/ Hiti i kësaj vere

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka sjellë në ‘jetë’ një nga kengët më të pëlqyera në trevat shqiptare “Margjelo”, të kompozitorit Prenk Jakova. Realizimi i kësaj kënge në këtë version, ka risjellë edhe një herë vlerat e këngës ‘Margjelo’ si dhe e ka përshtatur atë në versionin më të bukur të mundshëm.

Kënga u prit shum mirë nga komentuesit e artit dhe nga publiku i gjerë. Pritet që kjo këngë të jetë superhiti i kësaj vere. Besa nuk zhgënjen asnjëherë ku vjen fjala tek kengët dhe stili i saj. Për më tepër ju ftojmë ta ndiqni.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: