fbpx
Showbiz

Besi dhe Xhensila pranë Bebe Rexhës gjatë vizitës së saj në Shqipëri

Bebe Rexha e ka vizituar së fundmi Shqipërinë. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka vizituar së fundmi Shqipërinë për të ndihmuar pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili la dëme të mëdha, shkruan lajmi.net. Ajo vizitoi fshatin e Bes Kallakut, Bubqin dhe pranë i kanë qëndruar ai dhe bashkëshortja e tij Xhensila.

Para pak minutash ai i ka publikuar disa foto në Instagram, të shkëputura nga vizita e Bebe Rexhës në Shqipëri. Kjo e fundit ka ndihmuar për rindërtimin e dy shtëpive.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button