Showbiz

“Big Brother Vip”/ Plas “SHERRI” mes konkurrentëve, një nga banorët kërkon ndihmën e mjekut

Situata e tensionuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Një debat mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt ka bërë që aktorja Arjola Demiri të mos ndihej mirë dhe ka kërkuar ndihmën e mjekut.

Gjatë debatit mes tyre ajo ka kërkuar disa herë që dy konkurrentët të qetësonin tonet, por gjë nuk ndodhi nga ana e tyre. Pas kësaj aktorja nga Tropoja është distancuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe ka kërkuar ndihmën e mjekëve.

Duket se situata të tilla po përsëriten në “Big Brother Vip” pasi edhe javën e shkuar pas natës së spektaklit, gjendja shëndetësore e këngëtares Fifi u përkeqësua dhe ndërhynë mjekët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close