Showbiz

Big Mama feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama feston këtë të diel ditëlindjen e 35-të. Ndonëse në mes të një pandemie, këngëtarja e ka festuar me miqtë dhe të afërmit në një festë unike. Të pranishëm në festën e këngëtares ishin një numër i kufizuar i miqve dhe të afërmve të saj, përfshirë gazetarë, këngëtarë e aktorë. Kujtojmë se Big Mama ka kohë që nuk është aktive në muzikë duke u fokusuar më shumë si moderatore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: