Showbiz

Big Mama i kthehet ashpër Antonelës: Ty nuk të pyet askush…

Big Mama dhe Antonela u kapën sërish me njëra-tjetrën dhe arsyeja ishte pakënaqësia e Antonelës ndaj ushqimit. Por e gjitha degradoj kur Big Mama filloj të shprehet me tone të larta ndaj Antonelës.

Madje ajo ia tha asaj në fytyrë se nëse dhjetë persona vendosin, atë nuk e pyet askush. Antonela u revoltua dhe me gishtin drejt Big Mamës ia ktheu që kjo është hera e fundit që ajo i drejtohet në atë mënyrë, dhe ndërhynë në fjalët e asaj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close