fbpx
Showbiz

Blendi Fevziu zbulon emrat që do t’i intervistonte sërish

Moderatori Blendi Fevziu është dalluar gjimonë për besnikërinë që i ka kushtuar emisionit ‘Opinion’. Ai prej 22 vitesh ka drejtuar këtë emision, duke intervistuar personazhe të ndryshëm të politikës shqiptare, medias, sportit dhe fushave të tjera.

Mirëpo, këtë herë i pyetur nga Luana Vjollca se cilin personazh do e intervistonte sërish nëse do i jepej mundësia, Blendi nuk tha vetëm një emër por tre të tillë. Moderatori nuk i ndante dot nga njëri-tjetri. ‘Mbretëresha Geraldinë, e kam intervistuar kur ajo ishte 90 vjeç, Isuf Vrioni dhe Ismail Kadare’, u shpreh Fevziu.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button