Showbiz

Bleona Qereti lë nám, rrèzohet në mes të Hollivudit gjysmë e zhvèshur

Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur. Duke ecur, këngëtarja ka rrèshkitur dhe është rrèzuar në trotuar.

Ajo shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje. Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka. Çizmet e saj kanë rrëshkitur dhe Bleona u rrèzua. Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan: “Plágosje ne krye te detyres”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: