fbpx
Showbiz

Blerta reagoi për lidhjen e shkuar të Erionit me Bertinën e “Big Brother”

Ish-konkurrenti i “Big Brother”, Erion Zeqiraj dhe volejbollistja Blerta Ligaj po shijojnë prej disa kohësh lidhjen e bukur të dashurisë, ndërsa së fundmi kanë nisur edhe të bashkëjetojnë. Çifti simpatik ka treguar kudo nëpër intervista se është tepër i lumtur dhe ata kanë gjetur shpirtin binjak tek njëri-tjetri. Në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla të Blertës dhe Erionit, të cilët janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Erion Zeqiraj ndahet nga e dashura? Detaji që i bëri të gjithë të dyshojnë

Mirëpo, të jesh personazh publik do të thotë të komentohesh jo vetëm për të tashmen, por edhe për të kaluarën. Partnerja e Erionit, Blerta, s’mundi t’i shpëtonte sot një pyetjeje lidhur me një histori të vjetër të partnerit të saj, gjatë kohës që ishte në “Big Brother” vite më parë. E kemi fjalën për brunen kaçurelse, Bertinën.

“Cfarë mendimi ke për lidhjen e Erionit dhe Bertinës në “BB”?- shkruan pyetja ku Blerta ka mbuluar emrin e vajzës me një emoji me të vjella. “Duke qenë se më është bërë shumë herë kjo pyetje, do thoja vetëm kaq, fuck and go. Dhe jo vetëm për personin në fjalë. Shpresoj ta kuptosh ti që të ka ngel ora me ktë pyetjen.”- shkruan Blerta, duke lënë të kuptohet se s’do ta zgjasë më shumë komentin e saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button