Showbiz

Blogerja turke mahnitet nga interpretimi i Alban Ramosajt në mes të Stambollit

Këngëtarit të njohur shqiptar, Alban Ramosaj, i ka ndodhur diçka interesante në Stamboll. Teksa po ecte rrugëve të qytetit turk, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”. Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Ëhitney Houston, “I Ëill Alëays Love You”. Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtet e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close