Showbiz

Bora jep lajmin e shumëpritur nga të gjithë për Mevlanin dhe Ledjanën

Prej ditësh Mevlani dhe Ledjana nuk kanë marrë pjesë në program. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani ka treguar se kur do te kthehen konkurentët. Ajo ka njoftuar se javën e ardhshme Mevlani dhe Ledjana do të kthehen për të diskutuar mbi marrëdhënien e tyre. “Prej kohësh Mevlani dhe Ledjana kanë munguar në studio. Ata do të kthehen javën tjetër për të dikutuar gjithçka”, tha Bora.

Ledjana para disa ditësh u shpreh se do të largohet nga emisioni dhe shkak janë bërë përballjet që ajo ka pasur me ish-konkurenten Melisa Lleshi. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere.

Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruan Ledjana në një postim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: