Showbiz

Bora lë pas ndodhitë e vitit 2021, bën veprimin e papritur

Bora Zemani e ka nisur vitin 2022 duke lënë pas njerëzit që kanë ndikuar negativisht në jetën e saj. Moderatorja ka ‘spastruar’ nga Instagram-i i saj vëllezërit Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Faqja “Vipat e Bllokut” ka pikasur “spastrimin”.

Bora tashmë nuk ndjek më as Donaldin, as Beatrix, as Romeon e as shokun e ngushtë të tyre, kompozitorin Elgit Doda i cili ishte prapa këngës “TL” apo “Toxic love” që u dyshua se ishte dedikim për Borën.

Ky veprim i Borës erdhi shumë më pas se lidhja e Donaldit dhe Beatrix të bëhej publike. Siç thonë, më mirë vonë se kurrë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close