Showbiz

Bora si gjithmonë e mrekullueshme, shkëlqen me një fustan shumë të veçantë

Bora Zemani konsiderohet si një ndër prezantueset më të bukura shqiptare dhe kjo na e dëshmon dhe paraqitja e saj në emisionin PërPuthen. Bukuroshja duket mjaft tërheqëse me fustanin që ka zgjedhur të prezantohet.

Disa fotografi atraktive, ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku u shfaq e veshur në një fustan interesant me material të punuar me lule ,Bora u duk e mahnitshme si përherë.

“Ne jemi gati” shkroi ajo sipër imazheve duke u treguar entuziaste për fillimin e emsionit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: