Showbiz

Bora Zemani bën komentin epik për vlonjatët

Bora Zemani moderon emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Në puntatën e fundit të këtij emisioni, ajo ka bërë një koment epik për vlonjatët. Vlonjat është edhe ish i dashuri i saj, Donald Veshaj.

Në emisionin e fundit, Alvisa e merr Bashkimin në një takim në qytetin e saj të lindjes, Vlorës. “Meshkujt vlonjatë janë një çik si të egër dhe mbahen si të fortë. I kanë thënë jo fjalë të mira.

E shikonin edhe shtrembët”, tha Alvisa në lidhje me eksperiencën e Bashkimit me qytetarët. Pas deklaratës së Alvisës erdhi edhe ndërhyrja e Borës në lidhje me vlonjatët. Do mësohesh, do mësohesh se nuk e kanë me të keq”, ia priti moderatorja teksa të gjithë shpërthyen në të qeshura.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: