Showbiz

Bora Zemani nga spitali bën një premtim të birit për ditëlindje…! kjo është gjendja e saj

Moderatorja Bora Zemani momentalisht ndodhet në spital, duket se i është nënshtruar një ndërhyrje të cilën e ka kaluar me sukses. Ka qenë Semi, tashmë e njohur si banore e Big Brother VIP, ajo e cila ka ndarë një fotografi në InstaStory nga vizita që ia ka bërë mikes. Po moderatorja Bora Zemani nga spitali diten e djeshme i ka bere dhe nje status djalit te saj Arborit me rastin  e ditelindjes.

“Në të mirë e në të keq. Gjithmonë bashkë”, shkruhet sipër postimit që shfaqen duart e mikeshave të ngushta. Ajo mesa shihet është në gjendje të mirë shëndetësore, megjithëse nuk ka dhënë detaje të tjera.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: