Showbiz

Braçe poston foton me Kodhelin: Kemi një bilanc pune për të bërë

Deputeti socialist Erion Brace ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku duket përkrah koleges së tij, Mimi Kodhelit.

Kështu ka zgjedhur t’i urojë deputeti ndjekësit e tij për festat, ndërsa ka shtuar se tanimë së bashku me Kodhelin kanë një bilanc pune për të bërë.

“Sesioni u mbyll. Gëzuar festat nga Mimi dhe unë! Kemi një bilanc për të bërë, do e ndajmë me ju”, shkruan Brace përmbi fotos.

a.s.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close