Showbiz

“Burrash do t’ua them“ / U përfol se është në lidhje me Jasminën, flet për herë të parë Erik Fullani

Pak ditë më parë në medie qarkulloi lajmi se Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani dhe ish-konkurentja e “Përputhen” Jasmin Kadiu, janë në një lidhje dashurie. Dyshime lindën për shkak se ata kanë filluar të ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, duke dalë video live bashkë, si dhe janë fotografuar me të njëjtat rroba në makinë. Në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram ai ka zgjedhur që të flasë për këtë çështje.

Një ndjekës i ka shkruar: “Na e thuaj një herë e mirë je i lidhur apo jo?” Erik Fullani iu përgjigjur duke shkruar:  “Jo, nuk jam (i lidhur). Jam beqar, single po meqë e keni kaq merak, kur të lidhem do t’ua them. Burrash”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: