Showbiz

Ç’do ndodhë me “Përputhen” tani që do mbyllet? Flet Olsa Muhameti

Autorja e programit “Perputhen” Olsa Muhameti ka bere nje bisede virtuale me ata qe e ndjekin ne “Instagram”.

Olsa zgjodhi disa prej pyetjeve te kureshtareve qe pyesnin se cfare do te behej me emisionin dhe personazhet e saj.Mesa duket fundi eshte afer sepse ajo lajmeroi qe ne qershor do perfundoje dhe ne javen e ardhshme do permbyllen edhe ngjarjet e personazheve te mbetura ne program

Po ashtu zbuloi se edhe ne fund te majit do te kete nje “ribashkim” te personazheve per tu perballur,per tu pajtuar apo per te thene gjerat qe nuk i thane dot kurre. Dhe sic duhet ne fakt,ne sezonin e ri do kemi beqare te rinj ne kerkim te dashurise.
A do dalin cifte a do dalin kengetar na mbetet vetem te presim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: