Showbiz

Çfarë i ka ndodhur Andit të “Përputhen”?

Në daljet e para të Andit të Përputhen u zbulua se ai ka patur një të shkuar mjaft problematike. Së fundmi një video në rrjetet sociale po e vërteton këtë.

Faqja Perputhem tch ka publikuar videon teksa këngetari Petro Xhori e quan Andin bus’htër dhe e godet! Përbri shkruhet se gjithçka ka ndodhur për një vajzë. Tani çdo gje pritet të ndodhë ose thjesht Andi do jetë figurant në ndonjë klip!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: