Showbiz

Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara dhe Luizi kërkojnë një vend pa kamera për tu puthur (Video)

Gjatë qëndrimit nën rrezet e diellit banorët në shtëpinë e BBV ngacmojnë me batuta Luizin dhe Kiarën, teksa këta të fundit kërkojnë një vend pa kamera për të kaluar momentet e tyre intime.

Pas disa momenteve komike, Luizi i thotë se nuk është problem dhe para kamerave sepse e kanë dashurinë publike. Pavarësisht kësaj Luizi vazhdon t’i tregojë disa hapësira Kiarës, në shtëpi, që mund ti ofrojnë dyshes privatësi, pa kamera.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close