Showbiz

Çfarë ndodhi mes William dhe Meghan në darkën e Krishtlindjeve

Pas disa javëve të përshkruara nëpër media si drama familjare midis Princ William, Kate Middleton, Meghan Markle dhe Princi Harry, katërshja e famshme u shfaqën së bashku në ditën e Krishtlindjes.

Dhe për të qenë të sinqertë ata dukeshin tejet të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit!

Ndërkohë që në qëndër të vëmendjes ka qënë raporti mes kunatave Kate dhe Meghan, “Daily Mail” raporton se tani fansat në rrjete sociale po mendojnë se mund të ketë tension midis William dhe Meghan falë kësaj videoje:

https://www.instagram.com/p/Br0AN6uh65E/?utm_source=ig_embed

Në pamjet e xhiruara në ditën e Krishtlindjes, Meghan duket se i thotë diçka William – it përpara se të largohet, ndërsa ai duket se e injoron atë.

Ai pastaj kalon një kohë të tensionuar duke rregulluar shallin, veprim të cilin disa njerëz po e gjykojnë si një reagim të ftohtë injorues të tij ndaj Meghan.

Por mbase ai vetëm dëshironte që shalli i të dukej plotësisht perfekt dhe ne kurrë nuk do ta dimë!

Dhe po, kjo video është pa dyshim paksa e vështirë të deshifrohet , por duke pasur parasysh se Kate, Meghan, William dhe Harry kaluan Ditën e Boksit (ditën pas Krishlindjes) duke ngrënë së bashku një drekë të shijshme askush nuk mund të thotë se ata nuk shkojnë mirë!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close