Showbiz

Çfarë po ndodh? Ilir Shaqiri futet papritur në “Big Brother VIP 2”

Banorët e “Big Brother VIP” janë gjendur sot në situatat të pazakonta si pasojë e provës së mosreagimit. Produksioni ka vendosur që brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri të fusë fituesin e edicionit të parë të Big Brother Vip, Ilir Shaqiri, për të sfiduar banorët.

Mirëpo, ata janë gjendur të papërgatitur dhe nuk kanë realizuar provën ashtu si duhet pasi menjëherë pas futjes së Ilirit duke harruar lojën komplet e kanë përqafuar dhe takuar balerinin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close