Showbiz

Covid i mori të atin, Çiljeta zemërthyer jep mesazhin e rëndësishëm

Babai i Çiljeta Xhilagës humbi jetën disa ditë më parë pas një beteje disa ditor me Covid-19. Ai po trajtohej në spitalin “Shefqet Ndroqi”, por fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte luftën me virusin tinëzar. Lajmin e trishtë e ka konfirmuar edhe Çiljeta, që ka bërë një postim zemërthyes në rrjete sociale.

Së fundmi Enca ka postuar përsëri në llogarinë e saj në Instagram dhe kësaj rradhe ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një mesazh shumë të vlefshëm për jetën. “Zot, më dhuro qetësi për të pranuar gjërat që nuk mund t’i ndryshoj, guximin për të ndryshuar gjërat që mundem dhe mençurinë për të njohur ndryshimin”– janë fjalët e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: