Showbiz

Cristiano dhe Georgina postojnë videon nga dasma, çifti më i lumtur se kurrë

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez njihen si një nga çiftet më të lumtura të showbizit. Ylli i Juventusit dhe modelja shpesh postojnë foto në “Instagram” nga jeta e tyre personale, ku që të dy duken shumë të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

Mbrëmjen e djeshme kanë postuar për ndjekësit e tyre një video katër minutëshe, ku kanë treguar çaste nga dasma e tyre e vogël të cilën e festuan me 22 gusht. Ronaldo dhe Georgina shfaqen shumë të lumtur me miqtë e tyre, ku sigurisht nuk mungojnë trëndafilat, shampanja, puthjet, përqafimet dhe kërcimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close