Showbiz

Dafina Zeqiri harron ish-in, prezanton Dj e saj të ri (FOTO)

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i dhanë fund lidhjes së tyre disavjeçare. Pas sezonit veror rrugat e tyre u ndanë dhe dyshja nuk u panë më bashkë.

Pas koncertit të fundit me këngëtaren më 30 gusht, Geek njoftoi se do të vazhdojë aktivitetin e tij i pavarur.  Së fundmi Dafina na ka prezantuar me DJ e saj të ri, Dandara.

‘Është zyrtare. Duam t’i urojmë mirëseardhje publikisht anëtarit tonë më të ri, DJ Dandara në familjen tonë’, thuhet në njoftimin e MoneyZ. Ndërsa të njëjtin postim ka bërë dhe këngëtarja në Instastory.

Foto e postuar nga Dafina Zeqiri

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close