Showbiz

Debat i ashpër mes Antonelës dhe Pajtimit

Një debat i ashpër është zhvilluar në shtëpinë e BBV mes banorëve. Në debat është përfshirë Antonela, Pajtimi, Sara dhe Einxher. Shkak i debatit është bërë pasi Einxhel pasi kanë folur për Valonin dhe kanë përmendur organin e tij gjenital, ndërsa Pajtmi tha se s’duhet të flasin kështu pasi vëllai i saj mund të jetë duke e dëgjuar. Ka qenë menjëherë Antonela ajo që i ka dalë në mbrojtje duke thënë se edhe mbesa e saj mund të ketë parë Pajtimin duke u puthur ne Sarën, teksa e ka quajtur “llapim”. Fjalë kjo që ka nervozuar menjëherë Sarën.

Pjesë nga debati: Antonela: Edhe më vjen turp me ma shikuar mbesa, ku di unë duke u llapit ti me Sarën. Në mes të krevatit. Pajtimi: Ej Zot, po ik moj mos ja fut kot. Mos fol pa lidhje. Antonela: Mos e merr personale Sara: E para e punës, unë nuk jam llap. Është shumë e shumtuar ajo që the. Dhe puthja është gjëja më e bukur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: