Showbiz

Dështon “Love Story”, konkurrentja i bën të papriturën Saimirit

Një tjetër puntatë e dështuar në emisionin “Love Story” në Tv Klan. Mbrëmjen e sotme në ceremoninë e trëndafilave, kur të gjithë po bëheshin gati që të shikonin se kë vajzë do të eleminonte Saimiri, Flavia u ngrit papritur.

Ajo i tha Saimirit se i janë zbehur ndjenjat dhe nuk dëshiron që të jetë më pjesë e programit. Kjo situatë po bëhet mjaft e përsëritur në këtë emision, i cili duket se nuk pati atë bujën e madhe me të cilën Alketa mburrej në fillim.

Megjithatë, duhet përmendur se edhe shikuesit janë bërë selektivë. Ata e kanë kuptuar se nuk ia vlen t’u japësh famë njerëzve të zakonshëm që nuk kanë asgjë për të dhënë në komunitet dhe kjo shihet edhe me skandalin e fundit të “Përputhen”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close