fbpx
Showbiz

Ditëlindja e Dardit, Gazi ndan foto nga festa dhe i bën urimin më të veçantë

Gaz Paja dhe Ira u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit që lamë pas. Ira solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Dard. Sot është bërë një vit që nga ardhja e tij në jetë dhe nuk ka munguar një festë mes miqsh. Gazi ka publikuar në Instagram një foto familjare, të shkrepur nga festa, ku shihet me Irën dhe të voglin pranë. Ai ka shkruar për Dardin urimin më të ëmbël, madje dhe me rimë.

“Dard 1 vjec sot Bir, 1 vjec sot o embelsire. Te ka babi zemer, Te ka vene ty emer, Une Ti Mami, jemi skuader, Dhe pse te mban me shume me hater, Gezuar djali im. U befsh plak i madh”, ka shkruar Gazi krahas fotos.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button