fbpx
Showbiz

Ditëlindje në kushtet e vetizolimit, ja si po e kalon “festën” e saj Hueyda El Saied (Video)

Hueyda El Saied ka festuar ditën e djeshme 45-vjetorin e saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Hueyda ka zbuluar se këtë ditëlindje ndryshe nga të tjerat, e ka kaluar brenda ambienteve të shtëpisë së saj, e vetizoluar.

Me humorin që e karakterizon, El Saied ka treguar se është veshur dhe rregulluar për të bërë një xhiro brenda shtëpisë.

Me siguri Hueyda do ta mbajë mend për shumë gjatë këtë ditëlindje, për shkak se i është dashur të mos thyejë rregullat, por të qëndrojë në të njëjtin vend duke mos organizuar asnjë festë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button