Showbiz

Diva e muzikës shqiptare bën gjestin madhështor, dhuron 12 shtëpi për…

Një lajm i publikuar ditën e kaluar e për divën e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili ka bërë xhiron e rrjetit dhe po komentohet pa fund.

Mësohet se artistja që tashmë është edhe moderatore. ka bërë një gjes humanitar për familjet në nevojë që kanë kushte mjaft të vështira ekonomike.

Fillimisht këtë gjë e ka konfirmuar vetë ajo duke publikuar një lajm ku shkruhej pikërisht për këtë gjë. “Ju faleminderit nga zemra për fjalët e bukura”, ka shkruar ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: