Showbiz

Djali i Pirro Çakos surprizon me pamjen

Djali i vetëm nga martesa e sopranos së njohur Inva Mula me kantautorin Pirro Çako ka zgjedhur festivalin e këngës në RTSH për të kënduar një këngë dedikim për gjyshin e tij, i cili është ndarë nga jeta disa muaj më parë.

Antoni ka lindur dhe është rritur në Paris, por ka disa kohë që i është përkushtuar muzikës .
Ai ka rënë në sy të publikut për shkak të tatuazheve të shumta që ka bërë në gjithë qafën dhe në duart e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close