Showbiz

“Djali i shqiponjave”, i dashuri i Dua Lipës u tregon të huajve për Skënderbeun

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri.  Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar Hadid i cili mesa duket e ka pëlqyer Shqipërinë dhe nuk ka nguruar që ta publikojë në rrjetet sociale.

Së fundmii Anwar së bashku me Duan vizituan Kalanë e Krujës. Ai ka publikuar në Instagram një foto nga skulptura e Skëndërbeut dhe shkruan se ai është djali i shqiponjave dhe më i madhi i vendit në Shqipëri. Gjithashtu ai ka postuar edhe në foto të flamurit të Skëndërbeut me shqiponjat dykrenore.

Dua mbërriti në Shqipëri për të parë nga afër punimet që po zhvillohen për mobilimin e kopshtit me fondet që janë mbledhur nga shqitja e bluzave “Lutu për Shqipërinë”, një inciativë kjo e marrë nga vetë këngëtarja dhe nga miqtë e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: