Showbiz

Djali sot i bën 1 vjeç, Arbana shpërthen nga lumturia dhe e uron të birin

Për Arbana Osmanin sot është një ditë e veçantë, pasi ajo është bërë nënë për herë të dytë.
Në një postim në Instagram, prezantuesja e njohur nuk i ka mbajtur dot emocionet dhe i ka dedikuar të birit fjalët më të ëmbla, duke e quajtur bekimin më të madh dhe dhuratën më të papritur.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish.
Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, kanë qenë fjalët që Arbana ka ndarë me gjithë ndjekësit e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: